Menu Zamknij

Recital Justyny Szafran

Sobotnie popołudnie w bibliotece upłynęło pod znakiem cudownego recitalu Justyny Szafran. Były bisy, owacje na stojąco, publiczność nie chciała pozwolić artystce zejść ze sceny. Była to wspaniała opowieść muzyczna o emocjach ludziach i życiu.

Justyna Szafran jest piosenkarką i aktorką, laureatką wszystkich możliwych nagród w tym XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Artystka od lat zawiązana jest z wrocławskim teatrem „Capitol”. W trakcie występu towarzyszyli artystce: Rafał Karasiewicz – fortepian, muzyk, aranżer, kompozytor, pedagog, wykładowca Akademii Teatralnej we Wrocławiu, nauczyciel Szkoły Muzycznej I stopnia w Witowicach oraz Jakub Olejnik – kontrabas, muzyk, kontrabasista, pedagog, wykładowca Akademii Teatralnej we Wrocławiu, dyrektor artystyczny Beat&Bass Festival.

W trakcie wiązowskiego recitalu usłyszeliśmy piosenki do tekstów Agnieszki Osieckiej z płyty „Nie ma”,  utwory z repertuaru Edith Piaff oraz utwory, które Jerzy Satanowski, czy Leszek Możdżer napisali specjalnie dla artystki.

Recital odbył się w ramach projektu „Partnerstwo dla książki” – Biblioteka uszyta na miarę. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”.

Skip to content