Menu Zamknij

Z(szyte) wierszem

Z(szyte) wierszem to cykl działań, którego celem jest niesienie pozytywnego przekazu, wywołującego uśmiech i poprawiającego nastrój.

Warsztaty przeprowadzone zostały w ośmiu miejscowościach Gminy Wiązów: Wiązowie (trzykrotnie), Kucharzowicach, Łojowicach, Witowicach, Wawrzyszowie, Jaworowie, Jutrzynie i Starym Wiązowie. Zadaniem uczestników było przygotowanie pięknych, kolorowych, zdobionych listów z pozytywną wiadomością na dobry dzień.

Następnie starannie przygotowane listy zawieszane były w dobrze widocznym miejscu w każdej z miejscowości, tak aby mieszkańcy mogli nie tylko cieszyć nimi oczy, ale także wybrać jeden dla siebie i zabrać ze sobą do domu.

 Działania odbyły się w ramach projektu „Partnerstwo dla książki” – Biblioteka uszyta na miarę. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”.

Skip to content