Menu Zamknij

Słowem ob(szyte) – jesień

Trzecie z czterech spotkań z poezją z cyklu słowem ob(szyte) już za nami. Tym razem uczestnicy skupili się na jesieni – pięknej, złocistej, choć płatającej pogodowe figle. Spotkanie inspirowane było twórczością Urszuli Kozioł – polskiej poetki, felietonistki, prozaiczki, autorki utworów dramatycznych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zebrani tradycyjnie przedstawili swoje ulubione, jesienne wiersze oraz sylwetki ich autorów, a także prezentowali własne utwory.

Spotkanie upłynęło w fantastycznej atmosferze. Jesienny klimat, oprócz wierszy, zapewniły dekoracje, nastrojowa, odpowiednia do pory roku muzyka oraz piękny zapach ciasta bezsprzecznie kojarzonego z jesienią i jej darami – pysznego jabłecznika.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Partnerstwo dla książki” – Biblioteka uszyta na miarę. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”.

Skip to content