Menu Zamknij

Spotkanie autorskie z Magdaleną Zarębską

Gmina Wiązów od lat jest członkiem stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska, pozwala nam to uatrakcyjniać i poszerzać ofertę Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie.

Tym razem ogromna gratka – Magdalena Zarębska – strona autorska

W spotkaniu autorskim wokół książki “Ciotka” będzie możliwość porozmawiać o zmianie jaka wynika z menstruacji, oswoić obawy oraz o wykluczniu menstruacyjnym.

Magdalena Zarębska – Autorka  książek dla dzieci i dorosłych. W 2008 roku opowiadaniem “Czterdzieści razy Wrocław” wygrała konkurs ogłoszony przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich we Wrocławiu. Moja książka “Kaktus na parapecie” w 2012 roku była nominowana do Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. K. Makuszyńskiego. Książka “Jak Maciek Szpyrka z dziadkiem po Nikiszowcu wędrował” została ogłoszona książką roku 2013.

Pisze przed południem, po południu zajmuje się córkami. Jej największą pasją jest jazda konna. Nie lubi dni, w których nie udaje jej się napisać ani jednego zdania. jej najnowsza książka “Ciotka” porusza teamt menstruacji i zmian zachodzących w związku z tym w życiu kobiet i dziewcząt.

Skip to content