Po całorocznym zmaganiach czytelniczych klas trzecich, przyszedł czas na rozstrzygnięcie.
W sali pod kasztanem odbyło się uroczyste zakończenie konkursu czytelniczego. W konkursie wzięły udział cztery kasy, w sumie 57 uczniów, którzy przeczytali razem 774 książki.
I miejsce – klasa III Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Wawrzyszowie,
II miejsce – klasa III Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworowie,
III miejsce – klasa III a Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie,
IV miejsce – klasa III b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie.
Uhonorowaliśmy również uczniów za indywidualne osiągnięcia:
Najwięcej książek spośród wszystkich klas trzecich przeczytali:
I miejsce – Wiktoria Świeżowska
II miejsce – Lena Zawisza
III miejsce – Piotr Straciło
Z kl. III a ze Szkoły Podstawowej w Wiązowie:
I miejsce – Zofia Pietraszewska
II miejsce – Gabriela Kwiecień
III miejsce – Nikola Jędrzejczyk i Wiktoria Placzyńska
Z kl. III b ze Szkoły Podstawowej w Wiązowie:
I miejsce – Alan Kula
II miejsce – Mateusz Brycki
III miejsce – Liza Maksymova
Z kl. III ze Szkoły Podstawowej w Jaworowie:
I miejsce – Lena Zawisza
II miejsce – Jagoda Lisowska
III miejsce – Zuzanna Stadnik
Z kl. III ze Szkoły Podstawowej w Wawrzyszowie:
I miejsce – Wiktoria Świeżowska
II miejsce – Piotr Straciło
III miejsce – Patrycja Wojtuściszyn
