Wiosnę oraz Światowy Dzień Poezji świętowaliśmy z uczniami klasy 5b ze Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie z wychowawczynią Anną Bieniek. A jak świętowaliśmy ?
Literacko – czytaliśmy najpiękniejsze wiersze polskich poetów, szukając w nich pierwszych oznak słońca i zieleni.
Kreatywnie – uczniowie przygotowali wyjątkowe kolorowe kartki z wiosenną poezją.
Z uśmiechem – zwieńczeniem zajęć był wspólny spacer po wiązowskim rynku. Uczniowie wręczali własnoręcznie zrobione kartki z wierszami spotkanym przechodniom, niosąc wszystkim dawkę radości i literackiej inspiracji.
Mamy nadzieję, że te małe, poetyckie prezenty sprawiły mieszkańcom Wiązowa tyle samo frajdy, co uczniom ich przygotowanie!
Dziękujemy piątoklasistom za wspaniałą atmosferę i kreatywność!
