Lekcja biblioteczna z klasą 2a ze Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie
Spotkanie wokół książki „Najpiękniejsza pisanka” Anny Paszkiewicz udowodniło, że drugoklasiści to prawdziwi eksperci od współpracy! Wspólnie odkryliśmy historię, która uczy, że współpraca i uczciwość mają znacznie większą moc niż niezdrowa rywalizacja. Dzieci szybko zauważyły, że chęć wygranej za wszelką cenę nie zawsze popłaca, a prawdziwe piękno kryje się w dobrym sercu!
Część warsztatowa to była czysta radość! Z kolorowych papierów i piórek uczniowie wyczarowali pisanki, których nie powstydziłby się żaden wielkanocny zajączek.
Było mnóstwo śmiechu, radości i twórczej energii. Dziękujemy uczniom klasy 2a i Pani Barbarze Mihułka za to wspaniałe spotkanie i wspólną zabawę.
